Фестиваль українського слова та мовної комунікації "STYL-M-K-FEST"

КАФЕДРА СТИЛІСТИКИ ТА МОВНОЇ КОМУНІКАЦІЇ ЗАПРОШУЄ

З 25 по 28 жовтня 2016 р. пройде фестиваль українського слова та мовної комунікації "STYL-M-K-FEST"– яскраве культутурно-просвітницьке свято для студентів та викладачів. Кафедра стилістики та мовної комунікації цьогоріч приготувала інтелектуальні акції, творчі майстерні, майстер-класи та квести, театралізовані мініатюри та вертепні виступи. В рамках фестивалю планується виставка наукової літератури авторського видавничого проекту під керівництвом проф. Шевченко Л.І. "Ідеї, постаті, тексти в українській культурі" та фотовиставка "Наукове життя кафедри стилістики та мовної комунікації"

26 жовтня (середа) в ауд. 63 відбудеться засідання дискусійного клубу на тему "ХХ - довершена хромосома. А в літературі? А в культурі? А в соціумі?" (модератор - С. Росовецький).

27 жовтня (четвер) в ауд. 131 пройде круглий стіл з нагоди ювілею акад. В.М. Русанівського "Життя як рух, дія, образ" (модератор – проф. Л.І. Шевченко).

28 жовтня (п'ятниця) - культурний проект "Літературно-музична вітальня" за участю творчих студентів Університету (модератор – доц. Ю.Б. Дядищева-Росовецька Ю.Б.).

Чекаємо на вас!

Керівник проекту – проф. Л.І. Шевченко;