Он-лайн лекція з гагаузької

16 вересня 2016 р. доцент кафедри тюркології Арнаут Федора Іванівна провела он-лайн лекцію для курсів гагаузької мови на базі Науково-дослідницького центру Гагаузії (НДЦ Гагаузии).

Дора Іванівна розповіла про гагаузів України, про особливості викладання гагаузької мови у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, про навчальну та художню літературу гагаузів України. Лекторка детально розказала про розвиток тюркології в Інституті філології, про особливості викладання тюркських мов та про перспективи навчання на кафедрі тюркології, яка на сьогоднішній день пропонує своїм вступникам три тюркські мови: турецьку, гагаузьку та кримськотатарську.

Аудиторія була захоплена експресивною і надзвичайно насиченою лекцією Дори Іванівни, яка і сама є представницею гагаузького народу, а тому, не тільки компетентним фахівцем, але і дослідником гагаузької мови та культури за покликанням.

Крім того, по завершенні лекції було обговорено подальші шляхи співпраці між кафедрою тюркології Інституту філології та Науково-дослідницьким центром Гагаузії.