Студенти-тюркологи у "Літній школі" Туреччини

Студенти кафедри тюркології провели п’ять тижнів у Туреччині за програмою «Літньої школи /Yaz okulu» від Інституту імені Юнуса Емре (тур. Ünüs Emre Enstitüsü).

У програмі взяли участь 540 студентів із 40 країн світу: Єгипту, Австрії, Норвегії, Судану, Індії та багатьох інших. Серед учасників і наші тюркологи: Рагович Ольга, Мельник Тетяна (2-й курс, турецька мова), Анафієв Сейран (3 курс, турецька мова), Пилипенко Анастасія (1 курс магістри, турецька мова).

Студенти перебували у Туреччині 5 тижнів: 4 тижні в Анкарі та тиждень у Стамбулі. Одна з учасниць розповіла: «Усіх розподілили по різних містах. Кожного дня з 9:30 ранку і до 14:00 години ми навчалися. Зранку було 3 пари турецької мови і після обіду були пари з нової літератури, або османської мови. Кожні вихідні ми подорожували всією Туреччиною, оскільки головна мета програми – це ознайомити нас з культурою і традиціями Туреччини. Проживали ми в гуртожитку одного з найкращих університетів країни. І переліт оплачували нам. За місяць ми побували у восьми містах Турецької Республіки: Конья, Ескішехір, Невшехір, Амасра, Сафранболу, Бартин, Бурса, Кападокія. За участь у цій програмі дякуємо Покровській Ірині Леонідівні та нашому викладачу, носію турецької мови, Хюнерлі Бюленту».