Відбудеться презентація програм Еразмус+

Прес-реліз

13 вересня 2016 р. о 15:00 в ауд. 329 Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться презентація програм Еразмус+.

Еразмус - це програма обмінів студентів, викладачів та науковців країн-членів Євросоюзу, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини.

Програма надає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в іншій країні, що бере участь у програмі. У Єврокомісії Erasmus назвали найуспішнішою освітньою програмою ЄС і важливим інструментом боротьби з молодіжним безробіттям. Терміни навчання і стажування можуть складати від 3 місяців до 1 року.

Програма Еразмус+ у рамках напряму «Навчальна мобільність» надає можливості отримання стипендій на навчальну мобільність студентам (бакалаврам, магістрам, PhD), викладачам, науковцям, випускникам для навчання, стажування, викладання, підвищення кваліфікації тощо.

Спікери заходу:

Іванна Атаманчук - менеджер з програм мобільності Національного Еразмус+ офісу в Україні. Презентація програми Еразмус+ за напрямком «Кредитна мобільність».

Катерина Жданова- менеджер з індивідуальних можливостей Національного Еразмус+ офісу в Україні. Презентація програми Еразмус+ за напрямком «Ступенева мобільність».

Світлана Білоус – керівник групи договорів та проектів Відділу міжнародного співробітництва КНУ імені Тараса Шевченка. Презентація програмЕразмус+ для студентів, аспірантів, викладачів та співробітників Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Випускники програми Еразмус+поділяться досвідом навчання/ стажування за кордоном.

Мова заходу: українська.
Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSMAwZ3On1WMUtIGgfcibYRtrjAwvG...

Організатори заходу: Відділ академічної мобільності Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Час та місце проведення заходу: 13 вересня, 15:00, 329 аудиторія Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: вул. Володимирська, 60.

Контакти:
+38 (044) 239-32-85 – Данильченко Оксана Юріївна, організатор, модератор заходу,
e-mail:danylchenko@univ.net.ua
Ковальчук Оксана Сергіївна, e-mail:mobility_office@univ.net.uа