Рефат Чубаров привітав студентів-тюркологів із початком нового навчального року

1 вересня 2016 р. Голова Меджлісу кримськотатарського народу Р.А.Чубаров привітав студентів спеціальності «Кримськотатарська мова і література, англійська мова» із початком нового навчального року, зазначивши, що кафедра тюркології Інституту філології вже втретє успішно проводить набір на цю спеціальність, що свідчить про престижність спеціальності, її актуальність та якісну роботу викладачів кафедри. Крім того, шановний гість наголосив на тому, що кількість студентів на цю спеціальність продовжує збільшуватися і цього року на перший курс вступило десять студентів на місця державного замовлення та двоє студентів навчатимуться на контрактній основі.

Рефат-ага подякував керівництву університету за сприяння у відкритті цієї спеціальності та за подальшу підтримку викладачів і студентів спеціальності «Кримськотатарська мова і література, англійська мова».