Відбулася презентація органів студентського самоврядування

У понеділок в актовій залі Інституту філології відбулася презентація органів студентського самоврядування. Представили очільників заступники директора Святослав Шевель (виховна робота) та Сергій Скрильник (науково-методична робота).

Голова Студентського парламенту Інституту філології Анатасія Кікоть розказала про роботу парламенту і познайомила першокурсників із представниками таких відділів: культурно-мистецький, інформаційний, освітній, соціальний. Активісти парламенту запрошують студентів до активної співпраці. Уже в середу, 7 вересня, відбудуться збори культурно-мистецького відділу, куди запрошуються всі охочі.

Голова профбюро Інституту філології Юлія Копейко розповіла про специфіку роботи цієї структури, про матеріальну допомогу, профілакторії, проїзні.

Заступник голови Студентського парламенту університету Станіслав Гречка наголосив, що органи самоврядування покликані бути контактом студента з адміністрацією і займаються різновекторними справами, зокрема, і гуртожитками.

До слова запросили представника соціального департаменту СПУ Руслану Цегельську, від якої студенти дізналися про напрями діяльності департаменту. А це: допомога дитячим будинкам, популяризація спорту, допомога безпритульним тваринам, екологія, допомога студентам, а також підрозділ - Координаційна рада КНУ, що допомагає нашим студентам, які воюють в АТО.

На завершення першокурсникам анонсували проведення Днів Університету , Дня першокурсника, фестиваль Best KNU fest, та інші вечіркі і свята у вересні.
Більше інформації у 13 аудиторії (Студентському парламенті Інституту філології) та в 100 аудиторії (Студентське профбюро).

Долучайтеся, співпрацюйте, бо насичене студентське життя залежить саме від вас!

Текст – Дорошенко Каріна
Фото – Маргарита Ізотова