Професор Ягеллонського університету прочитав лекцію в ІФ

2 вересня в ІФ за сприяння кафедри полоністики відбулася відкрита лекція професора Ягеллонського університету Мацея Рака на тему: "Мовна ситуація в Польщі у 1918-2016 роках".

Представив пана Мацея завідувач кафедри д.філол.н., проф. Ростислав Радишевський, який зауважив: "Літня школа польської мови, стажування студентів-полоністів та відкрита лекція Мацея Рака є свідченнями відновлення зв'язків між нашим університетом та краківським".

У виступі професора Ягеллонського університету було закцентовано увагу на мовній політиці в Польщі у період 1918-2016 рр. Пан Мацей продемонстрував мовну карту за зазначений період, де було показано як змінювалися мовні кордони Польщі відповідно до політичних подій. У своєму виступі поляк також детально розповів про українсько-польські мовні зв'язки.