Серпневе засідання Вченої ради Інституту філології

31 серпня відбулося засідання Вченої ради Інституту філології. З 28 членів Вченої ради була присутня 21 особа.

Директор проф. Григорій Фокович привітав присутніх із початком нового навчального року. На засіданні обговорювали питання реорганізації інституту та організації нового навчального року. Ключовими на порядку денному стали конкурсні справи. Було отримано 66 заяв на заміщення вакантних посад. У результаті обговорень на засіданнях кафедр 44 особи пройшли всі етапи конкурсного відбору і їх кандидатури потрапили в список для продовження контракту.

Також на засіданні директор Інституту філології наголосив, що цьогоріч на перший курс зараховано 920 студентів, тому з боку співробітників, викладачів та керівництва інституту потрібно докласти максимум зусиль для забезпечення комфортного та якісного навчання.