Професора Георгія Крючкова нагороджено Орденом «Академічні пальми»

7 липня завідувача кафедри французької філології проф. Георгія Крючкова було нагороджено Орденом «Академічні пальми». Така нагорода у Франції вручається діячам освіти і культури за внесок у розвиток французької мови і культури у країні та за її межами. Історія ж Ордену почалася у 1808 році із затвердження імператором Наполеоном І.

На церемонії нагородження у Резиденції посла Франції були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) проф. Петро Бех, заступник директора з навчально-методичної роботи та міжнародних зв’язків Інституту філології доц. Сергій Скрильник, представники кафедри французької філології та інший навчальних закладів України.

Орден Георгію Крючкову вручала посол Франції в Україні Ізабель Дюмон. Вона подякувала професору за його внесок у науку та освіту.
Вітаємо нашого професора, Заслуженого працівника освіти України з такою нагородою! І зичимо подальшого визнання!