Тюркологи на презентації монографії Олександра Середи

18 червня 2016 р. викладачі та аспіранти кафедри тюркології відвідали презентацію монографії Олександра Середи «Османсько-українське степове порубіжжя в османсько-турецьких джерелах XVIIIст.», яка відбулася в рамках наукової конференції у стінах Інституту сходознавства ім. А.Ю.Кримського. Вступне слово взяв директор Інституту сходознавства О.В. Богомолов, який привітав колег з виходом у світ цієї монографії. Наступним виступив координатор в Україні Турецького агентства зі співробітництва та координації при Кабінеті Міністрів Турецької Республіки пан Хаджи Байрам Болат, який наголосив на необхідності подібних досліджень для розвитку не тільки науки, але і поглиблення культурно-політичних взаємин між Україною та Турецькою Республікою.