Радіоефір 10.05

РАДІО! РАДІО!

Доброго дня шановні мешканці філологічного царства!
Усі роблять це по-різному. Індійські народи, наприклад, обов’язково знімають взуття, члени племені акамба в Кенії плюють один на одного, жителі Лапландії труться носами. А ми ж просто говоримо: «Привіт від студентського радіо Інституту філології!».

Сьогодні п’ятниця, 5 жовтня. Усіх вітаємо із закінченням робочого тижня і пропоную Вашій увазі анонс найближчих подій.

5 жовтня о 14.00 в Актовій залі ІФ відбудеться зустріч з італійським письменником Алессандро Барікко. Всесвітньовідомий італієць вперше відвідає Україну в рамках ІІ Міжнародного книжкового ярмарку. Тому запрошуємо всіх бажаючих.

З радістю повідомляємо, що через декілька днів в Інституті філології з’явиться зона Wi-fi! Для того, щоб почати користуватися інтернетом вам необхідно зареєструватися у 107 каб. головного корпусу КНУ. За детальною інформацією звертайтеся до представників Студпарламенту ІФ.

І наостанок, як завжди, щось цікавеньке та корисне для Вас!
Одна мудрість говорить: «ХТО ХОЧЕ ЩОСЬ ЗРОБИТИ – ТОЙ ШУКАЄ ЗАСІБ, А ХТО НЕ ХОЧЕ – ШУКАЄ ПРИЧИНУ». Радіо Інституту філології бажає Вам хотіти, робити, шукати і бути завжди попереду!

Дякуємо за увагу. Ще почуємося!
З Вами було радіо Інституту філології і його ведуча – Тетяна Шаправська.