"Із Флоренції з любов'ю ": відкрита лекція Франчески Фічі

26 травня о 16.00 в Центрі італознавства Інституту філології відбулося відкрите заняття професора Флорентійського університету Франчески Фічі "L'italiano che sfugge: una passeggiata tra i modi di dire" (пер. "Італійська мова що зникає : прогулянка крилатими висловами"). Після презентації італійського перекладу "Солодкої Дарусі" М.Матіос ( http://instpres.univ.kiev.ua/node/1285 ) відома науковець та викладач з Флоренції провела насправді майстерне заняття з італійської фразеології, на якому були присутні студенти 4 курсу та 2 курсу магістрів спеціальності "переклад з італійської мови", викладачі Інституту філології - доц. Людмила Алексієнко, доц. Сальваторе дель Гаудіо, Ганна Агеєва. Під час зустрічі проф. Франческа Фічі подарувала Центру італознавства авторський примірник італійського перекладу повісті Марії Матіос "Солодка Даруся" та граматичний посібник із італійської мови, розроблений нею безпосередньо для курсів із італійської мови для іноземців при "Biblioteca comunale Canova" міста Флоренції, де професор Фічі понад три роки викладає як волонтер. Українські колеги та студенти були дуже вдячні за цю натхненну та незабутню зустріч.

Текст Центр італознавства
Фото Марина Ковалевська