Нагородження переможців конкурсу "Незвідана Туреччина"

В Інституті філології відбулося нагородження переможців та учасників Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу серед учнів 10-11 класів «Незвідана Туреччина» та переможців конкурсу турецько-українських перекладів оповідань серед студентів вищих навчальних закладів!
Конкурс тривав з лютого по квітень 2016 року, а 2 червня відбулося урочисте нагородження за участі координатора Турецького агентства зі співробітництва та координації при Кабінеті Міністрів Турецької Республіки панові Хаджи Байрама Болата, заступника директора Інституту філології з міжнародних зв’язків Сергія Скрильника та ініціатора конкурсу, завідувача кафедри тюркології Ірини Покровської.
Переможцями конкурсу «Незвідана Туреччина» серед школярів стали:
І місце – Катерина Омелюк
ІІ місце – Ірина Чернєва
ІІІ місце – Малініна Софія
Переможцями конкурсу перекладів серед студентів стали:
І місце – Найманова Тетяна
ІІ місце – Андрій Церковний
ІІІ місце – Матвійчук Мар’яна
Переможці отримали цінні призи: ноутбуки за перше місце, планшети за друге і смартфони за третє місце у конкурсі.
Також були нагороджені учасники конкурсу «Незвідана Туреччина» у номінації «Авторська оригінальність»: Кавка Діана, Кривульський Данило, Пісна Діана, Щерба Діана, Кіпка Анастасія, Тулупова Анастасія, Широкопояс Анастасія, Юшковець Діана, Чернєва Тетяна.
У номінації «Краща творча робота» ногороджено учасників: Білоножка Марина, Воробель Лідія, Ропіна Ксенія, Садовська Олександра, Рой Діана, Ореховська Анастасія, Годунок Ніна, Восколович Анастасія, Місюк Ірина, Толочко Олена, Ткаченко Світлана, Рум’янцева Олександра, Фетісова Дар’я
За участь у конкурсі перекладів серед студентів вищих навчальних закладів у номінації «Оригінальний переклад» нагороджено: Гордієнко Ольгу, Григор’єву Ірину, Дику Лесю, Іщук Марію, Шмик Анну.
У номінації «Вдалий переклад» нагороджено учасників: Осадча Мирослава, Пархоменко Андрій, Корінєва Ольга, Цвид Мар’яна. Прокопенко Олександра, Любінська Софія, Смоляр Тарас, Софієнко Інеса, Сливенко Дарина, Уманцева Ірина.

Студенти-тюркологи Інституту філології підготували невеличкий концерт для переможців та учасників конкурсу, а завідувач кафедри тюркології вручила подяку пану Хаджі Байраме за підтримку такого конкурсу.

Дорошенко Каріна,
Фото – Валерій Попов