Візит ректора турецького університету Мустафи Айкача

23 травня до Інституту філології з офіційним візитом прибув ректор університету "Киркларелі" (Туреччина) Мустафа Айкач.
Він впродовж тижня зустрічався зі студентами-тюркологами, директором Інституту філології проф. Григорієм Семенюком, ректором КНУ імені Тараса Шевченка акад. Леонідом Губерським.
26 травня 2016 р. в Актовій залі Інституту філології відбувся круглий стіл за участю Посла Турецької Республіки в Україні Йонета Джана Тезеля, ректора університету «Киркларелі» Мустафи Айкача, в.о. завідувача кафедри тюркології Ірини Покровської та викладачів кафедри тюркології.

Високоповажні гості виступили з доповідями, розказали студентам кафедри тюркології про перспективи працевлаштування фахівців-тюркологів та надали студентам багато цінних порад щодо працевлаштування в цілому.

Ольга Пишньоха,
фото - Валерій Попов