Зустріч італознавців із професором Джанфранко Тамбуреллі

17 травня у Центрі італознавства Інституту філології відбулася зустріч із професором Італійського національного дослідницького центру (CNR, місто Рим) Джанфранко Тамбуреллі. Тема запропонованої лекції: "Актуальні проблеми та пріоритети міжнародного співробітництва, пов'язані із захистом навколишнього середовища " ("Incontro sugli attuali problemi e priorità della collaborazione internazionale in materia di tutela dell’ambiente").

Професор провів таку зустріч у Києві після тижневого перебування з лекціями у Маріупольському державному університеті (http://mdu.in.ua/news/profesor_z_italiji_prochitav_lekciji_studentam_mdu...)

Студенти 4 курсу спціальності "переклад з італійської мови" з великою зацікавленістю брали участь у зустрічі з уже добре відомим їм лектором, активно ставили питання щодо світових екологічних проблем та їх розв'язання, розповідали про власний досвід щодо відповідального ставлення до навколишнього середовища. Під час лекції було продемонстровано відповідні відеоматеріали. Окремим пунктом обговорення стала тема катастрофи на ЧАЕС.

фото-Олена Сиченко та Анна Макаренко
текст-Центр італознавства