Зустріч з ліванським театральним режисером Талалем Даржані

23 травня 2016 р. в Інституті філології відбулася зустріч студентів-арабістів Інституту філології та Київського національного лінгвістичного університету з відомим ліванським театральним режисером, драматургом, головою культурно-мистецької асоціації «Інший театр», професором Ліванського університету Талалем Даржані. Гість прочитав лекцію на тему «Проблеми арабського театру: псевдозародження та відсутність академічної навчальної програми». Лекція професора викликала значний інтерес аудиторії і жваву дискусію.
Проф. Т.Даржані – випускник Київського державного інституту театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого (1984), де навчався театральній режисурі під керівництвом Михайла Резніковича, а в 1983–1984 роках працював в театрі імені Івана Франка з відомим українським режисером Сергієм Данченком.

Єгипетський центр,
Фото – Валерій Попов