Травнева Вчена рада Інституту філології

23 травня відбулося засідання Вченої ради Інституту філології.
На початку директор Григорій Семенюк нагородив подяками ректора кількох викладачів Інституту філології за багаторічну сумлінну працю, особисті досягнення у науковій діяльності.

Серед питань порядку денного були звіти заступника директора з виховної роботи Святослава Шевеля та Голови студентського парламенту Інституту філології Кікоть Анастасії, які взаємодоповнювали одне одного. Доц. Святослав Шевель навів значний ряд заходів, які відбулися в Інституті філології із початку навчального року. Кікоть Анастасія окрім подій, організованих студентським парламентом, розповіла про проект положення щодо утворення Координаційної ради Інституту філології.

Також на засіданні рішенням Вченої ради доц. Сергію Різнику було присвоєно звання "Кращого викладача 2015-2016 навчального року".

Дорошенко Каріна,
фото - Валерій Попов