17-й конкурс студентських наукових робіт

Товариство української мови та Міжнародний благодійний фонд „Смолоскип”

провадять

17-й КОНКУРС студентських наукових робіт

Мета конкурсу – сприяти дослідницьким зусиллям молодих талантів у царині українознавства. Тема 2012 року: „Мова громадянства – українська”.

Участь у конкурсі можуть брати студенти та випускники шкіл.

Встановлено 6 премій: одна перша (800 гривень), дві другі (по 500 гривень), три треті (по 300 гривень). Переможці нагороджуються грамотами. Кращі студії журі рекомендуватиме до друку. Всі учасники отримають цінні книги.

Конкурс – творчий. До розгляду приймаються оригінальні, композиційно структуровані, логічні й грамотні наукові праці (крім курсових, дипломних та рефератів) в обсязі до 20 сторінок комп’ютерного видруку 12-м кеглем (із списком посилань включно). До студії слід додати рекомендацію фахівця та відомості про автора (навчальний заклад, факультет, курс, домашня адреса, номер телефону). Роботи надсилати Товариству української мови поштою або здавати в канцелярію ректорату (Київ 01033, вул. Володимирська, 64) до 30 листопада. Переможців конкурсу журі оголосить у грудні.

Рада Товариства