Літературні читання студентів і випускників "Літературної творчості"

20 травня відбулися традиційні літературні читання студентів і випускників "Літературної творчості".
Таку традицію свого часу започаткувала Київська школа поетів. Вони проводили читання у внутрішньом дворі жовтого корпусу у день перепоховання Тараса Шевченка. "Літ.творці" відродили традицію. І хоч погода не подарувала можливості комфортно провести захід так само у внутрішньому дворику Інституту філології, та творчий дух це не зіпсувало.
Атмосфера літературних читань, які було проведено в аудиторії "Ретро", була натхненною і дружньою: звучала поезія, проза, авторські пісні.
Приємно, що захід розпочався Гімном України, а завершився піснею "Лента за лентою". Їх на гітарі зіграв студент першого курсу "літературної творчості" Мар'ян Кондратюк.

Дорошенко Каріна
Фото - Дмитро Камінський, Сергій Терещенко