"18 травня ми всі кримські татари": флешмоб і підняття прапора

у День пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу з ініціативи Студентського парламенту КНУ імені Тараса Шевченка, за підтримки Міністерства інформаційної політики України відбулися заходи на вшанування кримських татар.

На площі біля пам'ятника Шевченку студенти організували флешмоб. Вони вишикувалися у формі герба кримськотатарського народу, тримали карту "Історичної топоніміки Криму" та портрети кримців.

Після цього студенти кримськотатарської філології урочисто підняли прапор кримських татар біля Головного навчального корпусу університету.

А тим часом в Інституті філології триває фотовиставка "Я жертва геноциду", яку відкрили 17 травня. Також у цей день відбулася зустріч із кримською поетесою Ельвірою Капніст, яка прочитала присутнім поему "Сибір" про кримське ханство, кілька поезій про Крим і рід. "Депортация - это то, о чем бабушка не хотела помнить, но от того, что мы говорим "больно", нам не становится легче", - поділилася своєю історією Ельвіра Капніст.

Країна пам'ятає 1944 рік. 18 травня ми всі кримські татари!

Дорошенко Каріна,
фото Валерій Попов