Відкрита лекція професора Кембриджу Джефрі Хоррокса: анонс

Кафедра елліністики запрошує 10 травня 2016 р. з 14.00-16.00 в ауд. 63 на лекцію професора зіставного мовознавства, члена Ради Коледжу Святого Іоанна Університету Кембриджу (Великобританія) п. Джефрі Хоррокса на тему «Політика Аттикізму у давній та сучасній Греції» (англійською мовою).
Професор Джеффрі Хоррокс (Geoffrey Horrocks) займається вивченням історії та структури грецької мови (давньої, середньовічної та сучасної), історії та структури латини (до раннього середньовіччя), питань синтаксису, семантики та морфології.
Коло його інтересів: теорії структури мови та мовних змін у їх застосуванні до грецької мови в усіх її варіантах від найдавнішого, зафіксованого у пам’ятках другого тисячоліття до н.е., до наших днів. Також до кола його інтересів входить латина в контексті Італії та у її стосунках з іншими мовами, які контактували між собою в межах Римської імперії, в тому числі контакти з грецькою.
Автор відомих фундаментальних праць:
Greek: A History of the Language and its Speakers (revised and expanded 2nd edition), Wiley-Blackwell, 2010
The Blackwell History of the Latin Language, Blackwell, 2007 - with James Clackson.
Generative Grammar, Longman/Pearson, 1987
Space and Time in Homer, Arno Press New York, 1983.