Нагороджено переможців загальноуніверситетського конкурсу "Мій Шевченко"

28 квітня 2016 року відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів конкурсу «Мій Шевченко».

Загальноуніверситетський конкурс студентський наукових робіт та есе, присвячених вивченню постаті та літературно-мистецькій спадщини Кобзаря.
Участь у конкурсі взяли студенти тих факультетів, де викладачами кафедри історії української літератури та шевченкознавства читається спецкурс «Тарас Шевченко і Київський Університет».

Із вітальним словом до студентів звернулася завідувач кафедри історії української літератури та шевченкознавства, проф. Оксана Сліпушко, асистент Анна Шаповалова та директор Всеукраїнського навчально-наукового центру шевченкознавства Ірина Приліпко.
Розпочала церемонію нагородження переможців Федорова Маргарита, студентка Інституту геології, яка прочитала вірші Тараса Шевченка.

Переможців та лауреатів конкурсу нагороджували у трьох номінаціях.
У номінації «Поезія» 1 місце посіла студентка Інституту філології Вертола Світлана , 2 місце – Складанна Ірина (факультет економіки), 3 місце – Стасінєвич Вероніка (магістранта Інституту філології).

У номінації «Наукова робота» 1 місце посіла Селедчик Ірина (Інститут філології), яка досліджувала «Живопис Тараса Шевченка в 1848-1849 роках». 2 місце за роботу «Маріологічний аспект творчості Тараса Шевченка» отримала студентка Інституту філології Щелкунова Ольга. 3 місце з роботою «Мрії Шевченка про майбутнє України» посіла Дробаха Анна, студентка історичного факультету.

У номінації «Есе» перше місце розділили: Родіна Ірина (Інститут журналістики), Матвієнко Діана (факультет кібернетики), Жуковський Іван (історичний факультет). Друге місце посіли: Виноградова Марія (економічний факультет), Юрченко Анна (історичний факультет) і Мельничук Юлія (Інститут журналістики). І третє місце у номінації «Есе» отримали: Луценко Лілія (економічний факультет), Антонюк Валерія (Інститут журналістики) й Анастасія Григор’єва (Інститут філології).

Усіх учасників нагороджено дипломом лауреата конкурсу. Приємно, що студенти різних факультетів та Інститутів Київського національного університету імені Тараса Шевченка залюбки взяли участь у конкурсі. Дякуємо за наукові і поетичні роботи! Бажаємо подальшого зацікавлення і розробки обраних тем.

Текст – Дорошенко Каріна
Фото – Валерій Попов