Презентація книги "Шевченко і фольклор" Станіслава Росовецького

26 квітня в Інституті філології було презентовано книгу професора кафедри фольклористики Станіслава Росовецького «Шевченко і фольклор».
Монографія «Шевченко і фольклор» зайняла свою важливу нішу у дослідженні спадщини Тараса Шевченка у контексті фольклору. Книга Станіслава Казимировича – певний полігон, де використовуються певні методики структуралізму у зв’язках Шевченка з фольклором.
«Ви маєте нові факти, спостереження над формою, філософське осмислення, тож працюйте над семантикою і отримаєте нове знання», - побажав проф. Станіслав Росовецький студентам.
Слід відзначити той факт, що Станіслав Росовецький біографічно є учнем Володимира Перетца, бо був аспірантом київського учня відомого академіка.
В обговоренні монографії взяли участь доц. Михайло Назаренко, директор видавництва «Критика» Андрій Мокроусов,старший науковий співробітник відділу шевченкознавства Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України Роксана Харчук. Усі відзначали важливість праці Станіслава Росовецького.

Текст – Дорошенко Каріна
Фото – Валерій Попов