Зустріч із директором школи "Speak Up" щодо можливості працевлаштування студентів

27 квітня за сприяння кафедри методики навчання іноземних мов та прикладної лінгвістики відбулася зустріч із Денисом Мануйловим, The Director of Studies in Speak up English School.
Він розповів про історію створення, сфери діяльності та принципи менеджменту школи англійської мови "Speak Up".
Денис Мануйлом навів приклади співпраці школи з виданнями, зокрема газетою "Сегодня". Нині у Києві у школі "Speak Up" навчається близько 10 тисяч студентів, тож потреба у викладачах завжди є.
І хоч на роботу в компанію беруть викладачів із вищою освітою, однак Денис Мануйлов сказав, що трапляють і винятки, якщо кандидати мають високий фаховий рівень.
Усім зацікавленим надсилати резюме за адресою: hr@speak-up.com.ua

Текст - Дорошенко Каріна
Фото - доц. Людмила Смовженко