Вистава іспаністів до 400-річчя з дня смерті Мігеля де Сервантеса

22 квітня 2016 року в Актовій залі Інституту філології відбувся захід, присвячений 400-літтю з дня смерті іспанського письменника Мігеля де Сервантеса Сааведри, автора легендарного “Дон Кіхота”. Ініціатором такого тематичного заходу стала асистент кафедри іспано-італійської філології, к.філол.н. Юлія Кощій. У події взяли участь студенти-іспаністи різних курсів і перекладач із іспанської Галина Верба. Із доповіддю про Мігеля де Сервантеса виступив дослідник іспанської літератури Олександр Пронкевич. Родзинкою заходу була постановка одноактної комедії Мігеля де Сервантеса “Театр Чудес” (El retablo de las maravillas).
На захід завітали поважні гості: посол Королівства Іспанії в Україні, пан Херардо Бугайо Оттоне з перекладачем, радник із торгово-економічних питань Посольства Іспанії в Україні пан Хаіме Рамон Фернандо Санчез, президент Асоціації Іспаністів в Україні Олександр Пронкевич та дружина колишнього генерального консула України в Барселоні Хрипунова Вероніка.
Мігеля де Сервантеса немає вже 400 років, однак його творчість залишається актуальною і до сьогодні.

Текст - Дорошенко Каріна
Фото – Валерій Попов