Славісти на Міжнародному фестивалі мов і культур

22 квітня в Українському Домі відбувся Міжнародний фестиваль мов і культур. У церемонії відкриття взяли участь дипломати, посли і заступники, культурні аташе, проректори провідних україських університетів.
Із культурним різнобарв'ям кожен гість фестивалю мав змогу ознайомитися завдяки презентаційним стендам. Інформацію про десятки країн можна було отримати під дахом Українського дому: Індія, Палестина, Киргистан, Корея, Казахстан, Танзанія, В'єтнам, Туреччина, Азербайджан, Єгипет, Японія, Молдова, Грузія, Україна... Приємно, що такі країни, як: Сербія, Білорусь, Болгарія, Словенія, Хорватія, Чехія були презентувані студентами та викладачами кафедри слов'янської філології та відповідних мовних центрів Інституту філології.
Про кожну країну було підібрано лаконічну і цікаву інформацію, знакові книги, художні чи наукові. Учасники готували традиційні страви, виступали з художніми номерами: народні танці, пісні, сценки. Окрім смакування стравами, споглядання концертних номерів, учасникам фестивалю вдалося повчитися японській каліграфії, ебру, витинанкам, потрапити на майстер-класи із лозоплетіння, аплікаціям із фетру.
Фестиваль мов і культур став знаковою подією у житті кожного, адже учасники мали змогу презентувати якнайкраще свою країну і познайомитися з іншими. Міжнародні зв'язки і культурний обмін - те важливе, що так необхідно у сучасному, глобалізованому світі.

Текст - Дорошенко Каріна
Фото - Сергій Терещенко