XVI Міжнародні славістичні читання пам'яті Леоніда Булаховського

21 квітня в Інституті філології відбулися XVI Міжнародні славістичні читання пам'яті академіка Леоніда Булаховського.
Зі вітальним словом виступила завідувач кафедри російської мови, проф. Олена Снитко.
"На кафедрі слов'янської філології працюють ентузіасти, які підживлюються енергетикою, що була притаманна нашому вченому", - сказала Олена Степанівна.
На пленарному засіданні виступила акад. Тетяна Лукінова, яку завідувач кафедри слов'янської філології, проф. Ольга Паламарчук представила як "славіста широкого профілю у найважчих його ділянках". Проф. Тетяна Лукінова розповіла присутнім про неопубліковану спадщину академіка Леоніда Булаховського. До п'ятитомного видання, зокрема, не увійшли численні рецензії Леоніда Арсенійовича на підручники. Також проф. Тетяна Лукінова навела спогади про науковця, його педагогічні настанови: "Треба добре знати матеріал, бачити обличчя студентів, мати конспекти лекцій, але не користуватися ними". "Він учив бути чемним, незламним", - розповідає Тетяна Борисівна, яка навчалася у Леоніда Арсенійовича.

Наукова спадщина Леоніда Булаховського - неоціненна, і завжди знайдеться недосліджене поле для науковців різних поколінь.

Текст - Дорошенко Каріна
фото - Валерій Попов