Студенти Інституту філології стали лауреатами літературної премії

21 квітня на Книжковому Арсеналі відбулося нагородження лауреатів літературного конкурсу, організованого видавництвом "Смолоскип". Цього року у складі журі були: Людмила Таран, Ростислав Семків та Олег Коцарев.
Надіслані на конкурс рукописи розподілялися між трьома номінаціями: "Поезія", "Проза". "Дитяча література".
Студентка спеціальності "Літературна творчість, українська мова та література" Олена Бодасюк отримала ІІІ премію в номінації "Поезія", а Дарина Гладун (теж із "літературної творчості") стала володаркою ІІ премії у "Поезії" за збірку "Спершу було дерево", яку буде видано за умовами конкурсу рукописів.

Слід відзначити і випускників Інституту філології, які також отримали премії конкурсу. У номінації "Проза" ІІІ премію отримала Марина Єщенко, IV премію у "Поезії" отримали Єлизавета Жарікова та Ігор Астапенко, а окрему відзнаку журі отримав випускник полоністики Андрій Піскун (псевдонім - Богуслав Поляк).

Вітаємо переможців!

Текст - Дорошенко Каріна