Нагородження на засіданні Вченої ради Інституту філології

На засіданні Вченої ради Інституту філології 19 квітня 2016 року обговорили низку важливих питань: звіт ректора за 2015 рік, звіт про роботу кафедри англійської філології.

На Вченій раді нагородили Орденом святої великомучениці Варвари професора Оксану Сліпушко і професора Ларису Зязюн.
Також вручено подяки за підтримку учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з галузі «Слов’янські мови і літератури» таким викладачам Інституту філології: проф. Наталії Слухай, доц. Олександр Скопненко, доц. Олені Чмир, асис. Лесі Стеблині. А за перемогу у цьому конкурсі нагороджено студентку русистики Качановецьку Катерину.
На завершення засідання було зачитано лист від Надії Савченко, який вона надіслала студентам Інституту філології з подякою за підтримку і вірою у перемогу над ворогом.

Текст – Дорошенко Каріна
Фото – Валерій Попов