Визначено переможців Всеукраїнських студентських олімпіад

13-14 квітня в Інституті філології проходили Всеукраїнські студентські олімпіади з трьох спеціальностей. У «перекладі з арабської мови» змагалися представники 6 навчальних закладів України: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний лінгвістичний університет, Національна академія Служби безпеки України, Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова, Львівський національний університет імені Івана Франка, Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна. В олімпіаді зі спеціальності «Переклад» (перська мова) студенти представляли: Київський національний лінгвістичний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка, Університет "Україна", КНУ імені Тараса Шевченка. І в олімпіаді з «Німецької мови та літератури» взяли участь учасники із 27 вишів України.

За результатами журі переможцями у Другому етапі олімпіади стали:

Спеціальність "Переклад" (арабська мова):

1 місце – Юлія Коваль, КНУ імені Тараса Шевченка
2 місце – Ольга Андрійчук, КНУ імені Тараса Шевченка
3 місце – Єлизавета Макарова, Національна академія СБУ
4 місце – Натяля Третяк, Київський національний лінгвістичний університет
5 місце – Євгенія Стародуб, Львівський національний університет імені Івана Франка
6 місце – Моріс Куріє, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна

Спеціальність «Переклад» (перська мова):

1 місце – Світлана Сопільняк (КНУ імені Тараса Шевченка)
2 місце – Антон Тугай (КНУ імені Тараса Шевченка )
3 місце - Трофімчук А.Ю. – (Університет "Україна") та Катерина Дросенко (КНУ імені Тараса Шевченка)

Спеціальність «Німецька мова і література»:

1 місце - Ольга Золотаренко (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).
2 місце - Ольга Демчук (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича).
3 місце - Алла Мажарова (Одеський національний університет імені І.І. Мечникова).

Вітаємо переможців! Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Олімпіадці виконують завдання