Шевченківська весна 2016: науково-практична конференція

8 квітня 2015 року в Інституті філології була проведена ХIV Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна 2016: Філологія».
Цього року у конференції взяли участь студенти, аспіранти, молоді науковці, викладачі з Інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка, економічного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка, Київського національного лінгвістичного університету, Одеського національного університету імені І.І.Мечникова, Навчально-наукового центру мовної підготовки Національної академії Служби безпеки України, Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка.
Засідання секції розпочалось з виступу кандидата філологічних наук, заступника директора з наукової роботи Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ганни Черненко, яка привітала учасників конференції із початком роботи круглого столу та наголосила на вагомості наукових робіт у галузі сучасної гуманітаристики.
Засідання модерувала голова Наукового товариства студентів та аспіратів Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка Кармадонова Світлана.
Конференція проходила у форматі дискусії. Були обговорені актуальні загальнофілологічні проблеми, розглянуті питання комунікативної та когнітивної лінгвістики, стилістики, етнолінгвістики, компаративістики, перекладознавства, літературознавства тощо.
За підсумками конференції опубліковані тези у колективному збірнику. Учасники отримали примірники разом із сертифікатами.
Запрошуємо до участі у заходах Наукового товариства студентів і аспірантів, молодих та амбітних науковців!

Матеріали – Кармадонова Світлана