Урочисте відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади

13 квітня в актовій залі Інституту філології відбулося урочисте відкриття одразу кількох Всеукраїнських студентських олімпіад із таких спеціальностей: «Німецька
мова та література», «Переклад (арабська)», «Переклад (перська)».
Із привітальним словом від імені дирекції Інституту філології виступила заступник директора з наукової роботи Ганна Черненко. Вона назвала усі регіони, з яких приїхали представники, чим підкреслила: "Схід і Захід разом".
Цьогоріч в олімпіадах взяли участь студенти з Одеси, Миколаєва, Маріуполя, Чернігова, Львова, Харкова, Полтави, Кременчуга, Черкас, Донецького національного університету, КНПУ імені М.Драгоманова, КНЛУ, Національної академії СБУ і, власне, КНУ імені Тараса Шевченка.
Ну відкритті виступили також: Сюзанне Бекер, заступник директора та керівник мовного відділу Гете-інституту в Україні, Джабрі Сусан, Доктор Керманшахського
державного університету імені Разі (Іран), відряджена в Україну Міністерством
освіти Ірану для викладання та міжкультурного обміну, Валерій Рибалкін, д.філол.н., професор, арабіст, завідувач відділом класичного сходу Інституту сходознавства ім. А.Кримського НАН України, Олексій Хамрай, д.філол.н., провідний науковий співробітник Інституту сходознавства ім. А. Кримського НАН України, Ростислав Пилипенко, д.філол. н., професор, завідувач кафедри германської філології, Олена Мазепова, к.філол.н., доцент кафедри Близького Сходу.
Із побажанням успіхів студентів запросили до відповідних аудиторій, де виконувалися завдання із перської, арабської та німецької мов.

Текст - Каріна Дорошенко
Фото - Валерій Попов