«Чи є життя після філології?»: засідання дискусійного клубу «Крапки над Ї»

На черговому засіданні дискусійного клубу «Крапки на Ї» відбулася зустріч із перекладачем Ольгою Притулою. Організатори запросили її подискутувати на тему «Чи є життя після філології?». Таку тему студенти обрали тому, що особам із гуманітарною освітою часто закидають, мовляв, роботу по спеціальності знайти мало ймовірно.
Учасники дискусії поспілкувалися з Ольгою Притулою. Вона здобула філологічну освіту і працює по спеціальності – перекладачем. «Я можу вас відмовляти, друзі, батьки. На це є свої принципи і прийоми, але ви маєте право вирішувати. Можете вибрати свою спеціальність, а здобути ще одну завжди встигнете», - сказала Ольга Притула студентам.
На початку зустрічей організатори влаштовують різноманітні інтерактиви, знайомляться з гостями і учасниками в цікавий спосіб. Засідання проходять щовівторка о 13:00.

Текст – Дорошенко Каріна
Фото – Катерина Івануса