Краса врятує світ: міс Інституту філології обрано!

Магія краси, жіночності і таланту зачаровувала глядачів 8 квітня 2016 року. Довгоочікувана подія сталася – обрано «Міс Інституту філології – 2016». Нею стала студентка другого курсу, спеціальності «перська мова» Бриж Вікторія. Той приклад, коли ім’я вже є перемогою. Але, на справді, це лише збіг обставин, бо Вікторія з першого дефіле зачарувала присутніх красою, а в інтелектуальному конкурсі і розумом. Окрім головного титулу, вона отримала, і «Міс глядацьких симпатій».
У конкурсі взяли участь восьмеро учасниць. Кожна - по-своєму красива, вирізнялася своїми вміннями і талантами. Дівчата готували відеовізитки, поставали в образах різних країн світу, готували для журі страви відповідних країн, дефілювали в ділових костюмах та вечірніх сукнях, співали, танцювали, читали вірші, презентували колекцію одягу власного пошиття, грали на музичних інструментах, віднаходили відповіді в інтелектуальному конкурсі.
За підсумками оцінок журі між учасницями розподілені такі номінації:
Міс Вишуканість - Катерина Ільїна
Міс Чарівність – Петрановська Каріна
Міс Оригінальність – Рижкова Ганна
Міс Талант – Зікунова Ольга
Міс Грація – Сергеєва Діана
Міс Глядацьких симпатій – Бриж Вікторія
Другою віце-міс цього дня стала Горбань Марія, Першою віце-міс Інституту філології – Пудайло Анастасія.
Дякуємо кожній учасниці за красу і бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Текст – Дорошенко Каріна
Фото – Дмитро Матусов, Сергій Терещенко, Валерій Попов