Міжнародний літературний конкурс "Гранослов": нагородження переможців

26 березня у Домі освіти та культури «Майстер клас» відбулася церемонія нагородження переможців Міжнародного літературного конкурсу «Гранослов».

Лауреатів членами журі було визначено в прозі та в поезії. Склалося так, що призові місця в категорії «поезія» посіли студенти та випускники Інституту філології.
1 місце – Ігор Астапенко (випускник «літературної творчості»)
2 місце – Єлизавета Жарікова (випускниця «літературної творчості»)
3 місце – Ігор Мітров (студент спеціальності «російська мова та література»)

Конкурс було відроджено після десятирічної перерви, тож молоді літератори знову отримали можливість позмагатися за першість і друковану книгу. До журі конкурсу входять письменники та видавці: Василь Герасим’юк, Дмитро Чистяк, Мирослав Лаюк, Анатолій Кичинський, Дмитро Лазуткін, Іван Степурін, Вано Крюгер, В’ячеслав Медвідь, Галина Тарасюк.

Організатори конкурсу – Леся Мудрак, поетеса, кандидат філологічних наук, випускниця Інституту філології, та видавництво «Самміт-книга» - створили свято творчості. На церемонію нагородження завітали знакові письменники, культурні діячі, а також депутати, заступник міністра молоді та спорту. Ведучими церемонії були Володимир Даниленко та Леся Мудрак. Дипломи отримали лауреати конкурсу, а від Міністерства молоді та спорту всім учасникам було вручено подяки.

Текст, фото – Дорошенко Каріна