Радіоефір 10.01

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо вас, шановні мешканці філологічного царства, любителі мови і слова!
Ми раді вітати всіх із початком жовтня! Народна приказка говорить: «Жовтень ходить по краю та виганяє птиць із гаю.» Отож, шановні слухачі, махаймо услід пташиним ключам, які відлітають до теплих країв, а самі поринаймо у холодні робочі будні. Хоча: навряд чи такі бувають у справжніх студентів. Адже вчитися – це вже гаряче!

А зараз прослухайте анонс подій.

Нагадуємо, що 18 жовтня відбудеться Міжнародна наукова конференція «Мови та літератури в глобалізованому світі: взаємодія та самобутність». Заявки на участь приймаються до 5 жовтня.

Кафедра сучасної української мови і Лабораторія комп’ютерної лінгвістики запрошує взяти участь у міжнародній науковій конференції «Мова як світ світів: поетика граматика текстових структур», яка відбудеться 8-9 листопада 2012 року в нашому інституті. По додаткову інформацію звертайтеся в 95 ауд., тобто на кафедру сучасної української мови.

Чи знаєте ви, що сьогодні – 1-го жовтня – ми відзначаємо: День ветеранів України, Міжнародний день вегетаріанства, Міжнародний день людей похилого віку та Міжнародний день музики! Сумувати немає коли! Тому вітаємо всіх вегетаріанців, людей похилого віку та меломанів, а особливо – наших ветеранів війни і праці!

Також повідомляємо, що цього місяця кафедра історії української мови та стилістики відзначає своє 20-ти річчя. Тому вітаємо висококваліфікований колектив з ювілеєм.

І на останок, хочеться нагадати: навчання перш за все. Будьте розумничками, докладайте максимум зусиль та не чекайте, коли життя стане кольоровим – розфарбуйте його самі!

З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.