В Інституті філології відбулася зустріч із Еленою Маркіджані

У п’ятницю, 11 березня 2016 р. о17.30 в Актовій Залі Інституту філології відбулася "Прогулянка містом Трієст" за участі проф. Елени Маркіджані - радника мерії міста Трієст (Італія) з питань міського планування, руху й транспорту, приватного будівництва, будівничої політики, комплексних проектів; архітектора, викладача Університету м.Трієст. Ініціатива проведення зустрічі належить Італійському інституту культури в Україні. Серед запрошених були присутні: радник Посла Італійської Республіки в Україні п.Стефано Стуччі, директор Італійського інституту культури в Україні п. Анна Пасторе, військовий аташе Посольства Італії в Україні п. Клаудіо Деі з дружиною п. Беатріче Міковіловіч, директор Інституту із зовнішньо-економічних зв'язків п. Алессандро Джербіно та інші представники дипломатичного корпусу, а також директор спеціалізованої школи №130 імені Данте Аліг'єрі м.Києва п.Піщалковська М.К., викладачі італійської мови КНУ імені Тараса Шевченка та інших ВНЗ м.Києва, студенти та школярі. Архітектор Елена Маркіджані розповіла про історично-культурні пам’ятки міста, туристичні цікавинки Трієста, особливості місцевої кухні. Під час заходу студенти італійської мови Інституту філології провели читання поезії та прози авторів родом з Трієста - Умберто Саби, Італо Звево, Клаудіо Магріса. Було організовано перегляд фотографій, відеозаписів з аудіосупроводом з музичних творів Л.Еінауді. Окремою темою прозвучала кінематографічна історія Трієста на матеріалі, підготовленому п. Беатріче Міковіловіч.

Текст - Центр італознавства Інституту філології
Фото - Кумуржі Семен, Піддубна Ярослава