Восьмий японсько-український симпозіум розпочав роботу

В Інституті філології стартувала VIII міжнародна науково-практична конференція «Керівництво науковою роботою: завдання та перспективи» за сприяння японської фундації
З вітальним словом виступив проф. Петро Бех, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) КНУ імені Тараса Шевченка, пан Сумі Шіґекі, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні
Проф. Іван Бондаренко, завідувач кафедри китайської, корейської та японської філології У своїй промові він розказав присутнім про науковий доробок кафедри. А це: монографії. словники, посібники з вивчення східний мов, які друкувалися за підтримки Японської фундації.
На пленарному засідання також виступила проф. Хосака Тошіко (Університет Ніхон), яка розповіла про «Японське суспільство і культура у фільмах та серіалах».

Конференція продовжиться о 13:30 секційними засіданнями.

Текст – Дорошенко Каріна
Фото - Валерій Попов