Міжнародні стипендіальні програми: зустріч

22 березня 2016 р. о 16:00 в ауд. 202 Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться зустріч із Тамарою Марценюк, к. соціолог. н., доценткою кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Аллою Марченко,к. соціолог. н., доценткою кафедри методології та методів соціологічних досліджень факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, учасницею програми дослідницьких стипендій Карнегі, на тему: «Міжнародні стипендійні програми: знайдіть своє місце у світі»тапрезентація посібника із міжнародного стипендійного навчання «По світу по освіту» Тамари Марценюк.

Посібник написано на основі власного досвіду авторки, її знайомих і друзів. Інформація, викладена у ньому, стане у нагоді всім, хто бажає вчитися за кордоном, зокрема на стипендійних програмах.Тамара Марценюк має досвід навчальних, дослідницьких і викладацьких візитів до Швеції, Шотландії, США, Канади, Норвегії, Німеччини, Англії, Фінляндії, Естонії, Бельгії, Литви, Угорщини, Австрії, Чехії, Польщі.

Зустріч передбачає обговорення таких питань:
1. Огляд найпопулярніших стипендійнихпрограм (Тамара Марценюк).
2. Навчання і дослідження в Скандинавії (Тамара Марценюк).
3. Джерела отримання інформації (перелік корисних он-лайн ресурсів і розсилок) (Тамара Марценюк).
4. Програма дослідницьких стипендійКарнегі та її особливості (Алла Марченко).
5. Специфіка підготовки до тривалого стажування, нюанси життя за кордоном, планування часу (Алла Марченко).
6. Акценти у підготовці аплікаційних документів (Алла Марченко).
7. Значення навчання/ стажування за кордоном для особистого і професійного зростання (Тамара Марценюк , Алла Марченко).
Організатори заходу:Відділ академічної мобільності Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Час та місце проведення заходу: 22 березня, 16:00, 202 аудиторія Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: вул. Володимирська, 60.

Контакти:
+38 (044) 239-32-85– Данильченко Оксана Юріївна, організатор, модератор заходу,
e-mail:danylchenko@univ.net.ua;
Ковальчук Оксана Сергіївна, e-mail:mobility_office@univ.net.uа.