Міжнародна студентська конференція у Вільнюсі

Європейський гуманітарний університет (Вільнюс, Литва) запрошує студентів бакалаврату та магістратури взяти участь в міжнародній студентській конференції «Європа-2016. Деконструюючи кризу: у пошуках нових форм знання, ідентифікації, солідарності», яка відбудеться 6-8 травня у Вільнюсі.

Робочі мови конференції: білоруська, англійська, російська.

Для участі в конференції необхідно до 15 березня 2016 р заповнити і відіслати онлайн-заявку. Участь в конференції - безкоштовна (немає реєстраційного внеску), проте на конкурсній основі (буде проведений відбір заявок).

В рамках роботи конференції планується проведення зокрема наступних секцій:

• Криза і наратив: розповідати, конструювати, проживати.
• Повернення пропаганди: археологія беззахисної свідомості.
• Українська криза і медіа.
• Ґендерні дослідження в кризові часи: від нових форм нерівності до пошуку солідарності.
• Деконструкція образу: безобразне і потворне в сучасному мистецтві.
• Практики ідентифікації в ситуаціях кризи: між надією і втомою.

Візова підтримка
Студенти, яким потрібна візова підтримка, повинні вказати в заявці паспортні дані для отримання віз. Віза надається безкоштовно.

Проживання
На період проведення конференції (6-8 травня) усім учасникам надається проживання (безкоштовно).

Контакти
Контактна адреса: studentconference@ehu.lt. За оновленнями слідкуйте на сторінці конференції на офіційному сайті ЄГУ, а також на сторінках в соціальних мережах: VK, FB