Нагородження переможців конкурсу «Стань письменником!»

10 березня, під час пленарного засідання конференції, присвяченої 202-ій річниці від Дня народження Тараса Шевченка, було нагороджено переможців Всеукраїнського літературного конкурсу учнівської літературної творчості «Стань письменником!».

Географія конкурсу досить широка. Поезія, проза, переклади надходили з різних куточків України: Полтавщина, Львівщина, Дніпропетровщина, Вінниччина, Черкащина, Одещина, Донеччина, Чернігівщина, Київщина, а також Харківська та Сумська області.

Переможцями IV-го Всеукраїнського конкурсу учнівської літературної творчості
«Стань письменником» 2015/16 навчального року стали:

Номінація «Поезія»
Крамарь Ольга Миколаївна
Пугач Євгенія Юріївна
Черткова Аріна Сергіївна

Номінація «Проза»
Комар Анна В’ячеславівна
Орловська Катерина Олександрівна

Номінація «Публіцистика»
Сидоренко Дмитро Сергійович

Номінація «Переклад»
Бондаренко Анастасія Андріївна

Журі окремо відзначило твори Дегтяренко Марії-Лурдес, Шевченко Юлії Валеріївни, Кашоїда Віталія Петровича (поезія); Плахотнюк Вікторії Олегівни, Стельмащук Віталії Ігорівни (проза), Бондаренко Анастасії Андріївни (драматургія).

Переможці конкурсу, котрі 10 березня не змогли приїхати на урочисте оголошення результатів, можуть забрати свої грамоти на кафедрі теорії літератури, компаративістики і літературної творчості КНУ імені Тараса Шевченка (к. 117, бульв. Тараса Шевченка, 14). Тел.: (044)-239-32-34.