Радіоефір 09.28

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо вас, шановні мешканці філологічного царства, всі ті, хто розділяє зараз із нами солодкі миті довгоочікуваної п’ятниці!

Сьогодні 28 вересня. А це означає, що нарешті можна всіх привітати із звершенням першого навчального місяця. Багато статей вже законспектовано, ще більше списано ручок, вивчено сотні визначень та дат, прочитано безліч творів та наукових праць. Але, шановні студенти, не розслабляємося, адже нові параграфи, сторінки цікавої інформації готує для вас жовтень…

А зараз прослухайте анонс подій.

Сьогодні – останній день Міжнародної наукової конференції до 170-річчя кафедри слов’янської філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тому вітаємо висококваліфікований колектив кафедри з ювілеєм!

18 жовтня відбудеться Міжнародна наукова конференція «Мови та літератури в глобалізованому світі: взаємодія та самобутність». Заявки на участь приймаються до 5 жовтня.

Кафедра сучасної української мови і Лабораторія комп’ютерної лінгвістики запрошує взяти участь у міжнародній науковій конференції «Мова як світ світів: поетика граматика текстових структур», яка відбудеться 8-9 листопада 2012 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. По додаткову інформацію звертайтеся в 95 ауд., кафедру сучасної української мови.

І на завершення, як завжди, трішечки цікавого і важливого!

Проектуючи сьогоднішній день на видатних діячів української культури та освіти, можна з упевненістю сказати: 28-е вересня дало життя багатьом геніям рідного слова! Ми з шаною згадуємо видатного українського педагога, публіциста, письменника, поета – Василя Сухомлинського та зичимо здоров’я і довголіття талановитому поетові, перекладачеві, літературному критику, громадсько-політичному діячеві – Дмитру Павличку.

В одному зі своїх віршів Дмитро Васильович пише:
«Моя душа чекає дива
І вся тривогою щемить.
Десь недалеко мить щаслива,
Мого життя найкраща мить.»

Шановні студенти! Радіо ІФ з радістю нагадує, що ваша щаслива мить не за горами. Ще близько двох місяців і грудень із заліковою сесією не забариться.
Тримайтеся.

З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.