Лютневе засідання Вченої ради Інституту філології

29 лютого відбулася Вчена рада Інституту філології.
Одним із питань був звіт про навчально-методичну, наукову та виховну роботу кафедри фольклористики.
Ірина Покровська, в.о. завідувача кафедри тюркології, провела перевірку кафедри. Вона розказала про участь викладачів у журі різних конкурсів, у популяризації та консультуванні з питань народної творчості. Студенти спеціальності «фольклористики», ансамбль «Роксоланія» брали участь у численних фестивалях, конкурсах, зйомках фільмів. А це: «Калина об Різдві» у межах фольклорних читань пам’яті Лідії Дунаєвської, фільм «Наївне малярство Михайла Онацька», міжмузейний проект «Вікна» в Мистецькому арсеналі та багато іншого. Присутнім було представлено фото із заходів та численні дипломи і нагороди кафедри. Голова комісії також наголосила на мовному стажуванні студентів: у Туреччині, Японії та ін.
Також на Вченій раді заступницею директора із наукової роботи було повідомлено про загальноуніверситетський рейтинг наукових публікацій. У ньому Інститут філології посідає перше місце, а найбільша кількість публікацій за звітний період вийшла у професора Олександра Астаф’єва.

Текст – Дорошенко Каріна
Фото – Валерій Попов