Звітно-виборна конференція Організації ветеранів Університету

26 лютого 2016 року відбулася Звітно-виборна конференція Організації ветеранів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Ректор Університету Леонід Губерський привітав делегатів – представників первинних ветеранських осередків. Інститут філології представляли: Святослав Шевель, Валентина Миронова, Денисенко Вікторія.
На початку конференції ректор вручив подяки за багаторічну сумлінну працю п’ятьом членам Ради ветеранів, а серед них – і старшому викладачеві Інституту філології – Тамарі Зарицькій. Після цього присутні заспівали гімн України і вшанували пам’ять тих, хто відійшов, хвилиною мовчання.
Заслухавши та обговоривши звітну доповідь голови Ради ветеранів Університету професора Федора Кирилюка про діяльність ветеранської організації за період із січня 2012 року по лютий 2016 року, учасники конференції відзначили, що Організація ветеранів Університету є дієвою ланкою громадського самоврядування згідно із «Статутом Університету» та «Положенням про організацію ветеранів Університету», укладених відповідно до чинного законодавства України.
За результати голосування Головою ради ветеранів Університету обрано Федора Кирилюка, Головою ради ветеранів Інституту філології – Сергія Янчука, а першим заступником – Коваленко Ларису.

Текст - Дорошенко Каріна, Вікторія Недзельська
Фото - Валерій Попов, Тетяна Воротняк