Студентський парламент до Дня рідної мови зініціював ряд заходів

Вікторини, тести на визнанення рівня знань мови, інтерактивний куточок - це все можна було сьогодні побачити (і долучитися!) у дзеркальному холі Інституту філології. На стенді з написом "Українська мова - це..." студенти залюбки дописували на стікерах свою думку. Було помічено, що і різними мовами.
Біля одного зі столів стояла заквітчана дівчина, яка оцінювала компліменти. А сформулювати їх треба було на основі фраз чи слів, які можна було дістати з коробки. Наприклад, "ще мак росте у голові - зобачити - голубка". Сформулювали комплімент? Отримали цукерку з побажанням.
Можна було також пройти тест, щоби визначити, на якого літературного героя схожі. Відповісте ведучій: "сопілка чи бандура", "гори чи річка", "світло чи темрява", "сентименталізм чи раціоналізм", "шум чи тиша" та на інші швидкі питання і виявитеся Марічкою Гутенюк, паночкою Мусею або ще кимось.
Шануймо рідну мову і вчімо інші!

Текст - Дорошенко Каріна
Фото - Валерій Попов