Презентація шеститомної «Шевченківської енциклопедії» в Інституті філології

3 березня о 13.00 год. у залі мистецтв Інституту філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (ауд. 63) кафедра історії української літератури і шевченкознавства ініціює презентацію «Шевченківської енциклопедії» в шести томах (2012–2015).
У презентації беруть участь: голова редакційної колегії, директор Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України Микола Жулинський, завідувач кафедри історії української літератури та шевченкознавства Оксана Сліпушко, представники колективу науково-видавничого проекту та автори видання – зокрема, Людмила Грицик, Юлія Дядищева-Росовецька, Людмила Задорожна, Юрій Ковалів, Наталія Костенко, Михайло Назаренко, Станіслав Росовецький, Наталія Слухай, Анатолій Ткаченко та інші.
Для довідки: «Шевченківська енциклопедія» має на меті репрезентувати світові постать творця нації, геніального українського поета і видатного художника, показати його роль у становленні національної культури, у боротьбі за державну незалежність України. Видання пропонує надійну фактографічну й інтерпретаційну базу для вивчення і популяризації спадщини Шевченка.
«Шевченківська енциклопедія» містить 6307 статей різного обсягу – від короткої довідки до розлогого монографічного нарису, 5800 ілюстрацій, із яких 453 – на кольорових вклейках. Загальний обсяг видання становить 5360 сторінок (646 обліково-видавничих аркушів).
Модератор Галина Усатенко
За додатковою інформацією звертатися:
Галина Усатенко +38067 4466053 galyna.usatenko@gmail.com

Фото - Марія Федонюк