Радіоефір 09.24

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо вас, шановні мешканці філологічного царства, любителі мови і слова!

Сьогодні 24 вересня, а це означає, що до завершення першого осіннього місяця залишилося менше тижня! Отож: широко усміхаємося, споживаємо більше вітамінів, напружуємо всі наші звивини, аби 1 жовтня з упевненістю сказати: вересневий етап пройдено успішно!

А щоби відчувати себе повноцінними громадянами філологічної країни, прослухайте анонс найближчих подій!

25 – 28 вересня 2012 року в Інституті філології відбудеться Міжнародна наукова конференція до ста-сімдесяти-річчя кафедри слов’янської філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

18 жовтня відбудеться Міжнародна наукова конференція «Мови та літератури в глобалізованому світі: взаємодія та самобутність». Заявки на участь приймаються до 5 жовтня.

Кафедра сучасної української мови та Лабораторія комп’ютерної лінгвістики ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «МОВА ЯК СВІТ СВІТІВ: ПОЕТИКА І ГРАМАТИКА ТЕКСТОВИХ СТРУКТУР», яка відбудеться 8–9 листопада 2012 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. По додаткову інформацію звертайтеся в ауд. 95, на кафедру сучасної української мови

Філологи – люди всебічно розвинені! Отож: цікава інформація для всебічного розвитку:

Американець – Генрі Форд – колись сказав дивовижні слова: «Той, хто припиняє вчитися, є старим, незалежно чи у 20, чи у 80 років. Той, хто постійно вчиться, залишається молодим. Найчудовішою річчю в житті є вічна молодість думки.»

Шановні студенти ІФ! Відтепер – ніяких кремів для обличчя, ніякого фарбування! Навчайтесь із задоволенням, і старість ніколи не потурбує вас!

Ще почуємося!
З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.