Заходи до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

У дні пам'яті Небесної Сотні події 20 лютого 2014 року згадуються болісніше. Митці під впливом спогадів та пережитих емоцій творять нові картини, фото, пісні, вірші. Кожен вносить свою частинку в історичну пам'ять.

Вже сьогодні, 18 лютого 2016 року, проходить чимало заходів зі вшанування Героїв.
У Національному музеї Тараса Шевченка відбулося відкриття виставки картин юних художників. Вихованці державної художньої середньої школи імені Т.Г.Шевченка представили глядачеві портрети Героїв Небесної Сотні. "Нехай на картинах не надто точно вималювано штрих, але точно передається драматизм, а Герої наче оживають", - підкреслив присутній на заході Євген Нищук.

У стінах Інституту філології, звісно, теж не забувають Героїв. Уже сьогодні відкрилася фотовиставка, на якій представлені роботи студентів та випускників нашого закладу. Біля куточку пам'яті, розташованого на центральних сходах, завтра, о 13:00 відбудеться мітинг-реквієм за загиблими.

Приходьте вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Текст - Дорошенко Каріна
Фото - Валерій Попов