Університетська спільнота вшанувала Героїв Крут

У День вшанування пам’яті Героїв Крут курсанти Військового Інституту разом з ректором Леонідом Губерським та представниками університетської спільноти відвідали Аскольдову могилу, де поклали квіти до пам’ятника. Мітинг-реквієм відбувався за участі митрофорного протопресвітера Ігоря Онишкевича, який прочитав молитву і заспівав із присутніми гімн України.

Минуло 98 років, але на сьогодні так і не віднайдено тіла всіх загиблих крутянців. Отець розповів, що ще минулого року уповноважені представники Німеччини зайнялися ексгумацією своїх військових, однак до тіл юних українських героїв залишався метровий шар ґрунту. Ігор Онишкевич звернувся до ректора з проханням посприяти подальшим пошукам та ідентифікації тіл полеглих.

А тим часом у стінах Інституту філології палає свічка пам’яті Героїв.

Текст – Дорошенко Каріна
Фото – Валерій Попов