Січневе засідання Вченої ради Інституту філології

28 січня 2016 року відбулося засідання Вченої ради Інституту філології, на якому було заслухано доповідь провідного наукового співробітника науково-дослідної лабораторії навчально-наукового центру мовної підготовки НА СБ України Ірини Зварич про оцінювання професійної діяльності викладачів у вищих навчальних закладах США др. пол. ХХ - поч. ХХІ ст. Науковець акцентувала увагу присутніх на практиці анкетування студентів, викладачів та фахівців, а також наявності портфоліо викладача, яке розміщують на сайтах навчальних закладів.

Доцент Лариса Шулінова виступила зі звітом про роботу кафедри полоністики за 2010-2015 роки, у якому навела показники наукової дільності кафедри, вказала заходи на зміцнення міжнародних зв'язків між КНУ імені Тараса Шевченка та університетами Польщі.

Також під час засідання директор Григорій Семенюк від імені ректора Леоніда Губерського нагородив подяками за багаторічну сумлінну працю доц. Ларису Ткаченко, ветеранів праці: проф. Зінаїду Кирилюк, проф. Олену Саламарську та Зінаїду Богачову

Матеріали - Каріна Дорошенко